ONSYSTEM vlněný lešticí kotouč 150mm

Kód: A01010150
Neohodnoceno
Značka: ONSYSTEM
369 Kč 446,49 Kč včetně DPH
Skladem

 Vysoce výkonný vlněný kotouč pro profesionální použití z přírodní vlny. Nepouští příliš chlupů, má špičkový záběr a lze ho i vyprat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ONSYSTEM vlněný lešticí kotouč modrý 150mm

Ke špičkovým pastám které slaví úspěch v průmyslu, autolakovnách i v detailingu samozřejmě patří kvalitní lešticí kotoučky. Vlněné lešticí kotoučky ONSYSTEM vynikají vysokým výkonem, dlouhou životností a minimálním odpadáváním chlupů. Jsou vyrobeny z přírodní vlny sestavené a kalibrované za účelem leštění - tedy nejpokročilejším způsobem, jsou určeny k použití na rotačních leštičkách.

Vlněné kotoučky ONSYSTEM jsou určeny k použití s pastou ON 1.01 jako nejúčinnější první krok k odstranění skutečně extrémních škrábanců a oxidace laku. Tato kombinace pasty a kotoučku si už dokázala poradit i s brusnými rýhami po papíru P600, čemuž jsme ani sami nemohli uvěřit. S pastou ON 2.02 se stále jedná o velice účinnou kombinaci která svým výkonem předčí většinu lešticích past s vlněným kotoučkem na trhu s neobvyklým finálním leskem, který je často dostatečný k odevzdání práce. Pokud je vlněný kotouč příliš agresivní, zvolte jemnější pěnový kotouč ONSYSTEM modrý a nebo bordeaux se stejnou pastou.

ONSYSTEM vyvinul nový kontrolní sprej používaný speciálně k odhalení vad leštění - už nikdy tak zákazníkovi nepředáte auto které by se Vám vrátilo na vady leštění, všechny uvidíte ještě na dílně a budete mít možnost je opravit před předáním auta zákazníkovi.

ONSYSTEM technic

ONSYSTEM je výrobcem profesionálních lešticích past, kotoučků, utěrek a brusiv s přímou vazbou na výrobce automobilů, pro které řeší komplexní dodávku procesu leštění od A-Z s vlastním vývojem. Díky inovativnímu vývoji těchto materiálů dosahují produkty ONSYSTEM výjimečných výsledků a jsou schopny řešit požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Využití nejmodernějších technologií při výrobě dává náskok značce ONSYSTEM před zavedenými značkami v rychlosti i kvalitě výsledného povrchu.

Díky zastoupení značky ONSYSTEM pro ČR máme možnost nabídnout tuto unikátní značku za velmi výhodných podmínek napřímo i Vám!

Materiály Vás osloví nejen nekompromisním výkonem, ale i skvělou cenou s možností on-line nákupu přímo od dovozce!

ONSYSTEM vlněný lešticí kotouč 150mm

Výhody používání produktů ONSYSTEM

ONSYSTEM vlněný lešticí kotouč 150mm

Nákup přímo od výrobce - nejlepší ceny i pro Vás

Jsme přímým zastoupením ONSYSTEM pro ČR, ceny pro průmysl jsou dostupné i Vám!
ONSYSTEM vlněný lešticí kotouč 150mm

Technologický náskok

Materiály ONSYSTEM využívají nejnovější suroviny pro dosažení nejlepšího výsledku v krátkém čase!
ONSYSTEM vlněný lešticí kotouč 150mm

Řešení pro každou aplikaci

Máme řešení pro nejnáročnější průmyslové projekty i pro nejmenšího zákazníka!

Jste průmyslový zákazník? Kontaktujte nás!

Potřebujete komplexní řešení v oblasti leštění lakovaných povrchů, zápasíte s výzvami, hologramy, matným povrchem a nebo leštění "jen" trvá moc dlouho a je komplikované? Ozvěte se nám, rádi Vás seznámíme s materiály ONSYSTEM, otestujeme nejvhodnější kombinaci produktů a zrychlíme a zkvalitníme proces leštění přímo u Vás ve výrobě!

Naše reference

Mezi zákazníky ONSYSTEM patří Audi, Daimler, Ford, Opel, Porsche, Toyota, Volkswagen, Volvo, Magna, Stellantis, Rehau a další. Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům, pro které je na otázku leštění jen jedna odpověď - ONSYSTEM!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: