ONSYSTEM lešticí pasta 3.03 Finecut 0,5Kg

Kód: B03030500
Neohodnoceno
Značka: ONSYSTEM
790 Kč 955,90 Kč včetně DPH
Skladem

Špičková anti-hologramová pasta, kterou si zamilujete. Neuvěřitelný lesk, funguje snadno a rychle s oranžovým kotoučem ONSYSTEM.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ONSYSTEM 3.03 anti-hologramová lešticí pasta

Tato pasta vychází z mnohaletých zkušeností a vývoje high-tech lešticích past ONSYSTEM, posledních dostupných materiálových technologií a optimalizací. Cílem vývoje bylo přinést produkt který snadno vytvoří extrémní lesk a s jistotou si poradí se všemi hologramy, případně lehkou oxidací. Ideální na tmavé až černé barvy laku, kde je často problém tyto vady s jistotou odstranit. Skvělý finální lesk umí i jednokroková pasta ON 2.02 avšak ON 3.03 je ještě o poznání dále, nemá ale takový záběr - nehodí se tedy jako jednokroková pasta, ale jako skvělá "finálovka". Neobsahuje silikony a je na vodní bázi - je tedy vhodná i do lakovny. Používejte ideálně s měkkými oranžovými kotoučky ONSYSTEM.

Funguje skvěle na rotační i excentrické leštičce s pěnovými i vlněnými kotouči ONSYSTEM.

ONSYSTEM vyvinul nový kontrolní sprej používaný speciálně k odhalení vad leštění - už nikdy tak zákazníkovi nepředáte auto které by se Vám vrátilo na vady leštění, všechny uvidíte ještě na dílně a budete mít možnost je opravit před předáním auta zákazníkovi.

I s ONSYSTEM máte vždy volbu lešticí pasty. V případě potřeby extrémního záběru můžete zvolit také pastu ON 1.01 a nebo pro jednokrokové řešení ON 2.02. Pro průmyslové použití a nebo použití v detailingu nás kontaktujte.

Výhody používání produktů ONSYSTEM

ONSYSTEM lešticí pasta 3.03 Finecut 0,5Kg

Nákup přímo od výrobce - nejlepší ceny i pro Vás

Jsme přímým zastoupením ONSYSTEM pro ČR, ceny pro průmysl jsou dostupné i Vám!
ONSYSTEM lešticí pasta 3.03 Finecut 0,5Kg

Technologický náskok

Materiály ONSYSTEM využívají nejnovější suroviny pro dosažení nejlepšího výsledku v krátkém čase!
ONSYSTEM lešticí pasta 3.03 Finecut 0,5Kg

Řešení pro každou aplikaci

Máme řešení pro nejnáročnější průmyslové projekty i pro nejmenšího zákazníka!

Jste průmyslový zákazník? Kontaktujte nás!

Potřebujete komplexní řešení v oblasti leštění lakovaných povrchů, zápasíte s výzvami, hologramy, matným povrchem a nebo leštění "jen" trvá moc dlouho a je komplikované? Ozvěte se nám, rádi Vás seznámíme s materiály ONSYSTEM, otestujeme nejvhodnější kombinaci produktů a zrychlíme a zkvalitníme proces leštění přímo u Vás ve výrobě!

Naše reference

Mezi zákazníky ONSYSTEM patří Audi, Daimler, Ford, Opel, Porsche, Toyota, Volkswagen, Volvo, Magna, Stellantis, Rehau a další. Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům, pro které je na otázku leštění jen jedna odpověď - ONSYSTEM!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: