ONSYSTEM Pěnový lešticí kotouč modrý spider 140/25 mm (tvrdý)

Kód: A01640140
Neohodnoceno
Značka: ONSYSTEM
299 Kč 361,79 Kč včetně DPH
Skladem

 Tvrdý lešticí kotouč pro vysoký výkon a překvapivý lesk už v prvním kroku. Skvěle funguje na excentrické i rotační leštičce s velice dlouhou životností!

Detailní informace

Detailní popis produktu

ONSYSTEM pěnový lešticí kotouč modrý 140mm (tvrdý)

Ke špičkovým pastám které slaví úspěch v průmyslu, autolakovnách i v detailingu samozřejmě patří kvalitní lešticí kotoučky. Od běžných kotoučů se liší pěnou vyvinutou firmou ONSYSTEM speciálně pro dlouhou životnost a vysoký výkon, což jsou v průmyslu nezbytné a velice přísně hodnocené parametry. Lešticí kotoučky je možné použít na rotační i excentrické leštičce. Povrch je nařezán do kříže, čímž je zajištěno chlazení a lepší absorbce pasty.

Modrá pěna je určena především k prvnímu a velice účinnému kroku leštění k odstranění matu po broušení a nebo odstranění velice silné oxidace a škrábanců při detailingových pracech, primárně s pastou ON 1.01. Je však možné jej použít také s pastou ON 2.02, což je účinnější kombinace než tato pasta s one-step bordeaux kotoučem. Pokud je potřeba po použití modrého kotouče doleštit problematický lak jemnější pastou a kotoučem, doporučujeme pastu ON 3.03 a oranžový kotouč (např. na černé uni barvy s rotační leštičkou).

ONSYSTEM vyvinul nový kontrolní sprej používaný speciálně k odhalení vad leštění - už nikdy tak zákazníkovi nepředáte auto které by se Vám vrátilo na vady leštění, všechny uvidíte ještě na dílně a budete mít možnost je opravit před předáním auta zákazníkovi.

ONSYSTEM technic

ONSYSTEM je výrobcem profesionálních lešticích past, kotoučků, utěrek a brusiv s přímou vazbou na výrobce automobilů, pro které řeší komplexní dodávku procesu leštění od A-Z s vlastním vývojem. Díky inovativnímu vývoji těchto materiálů dosahují produkty ONSYSTEM výjimečných výsledků a jsou schopny řešit požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Využití nejmodernějších technologií při výrobě dává náskok značce ONSYSTEM před zavedenými značkami v rychlosti i kvalitě výsledného povrchu.

Díky zastoupení značky ONSYSTEM pro ČR máme možnost nabídnout tuto unikátní značku za velmi výhodných podmínek napřímo i Vám!

Materiály Vás osloví nejen nekompromisním výkonem, ale i skvělou cenou s možností on-line nákupu přímo od dovozce!

ONSYSTEM Pěnový lešticí kotouč modrý spider 140/20 mm (tvrdý)

Výhody používání produktů ONSYSTEM

ONSYSTEM Pěnový lešticí kotouč modrý spider 140/20 mm (tvrdý)

Nákup přímo od výrobce - nejlepší ceny i pro Vás

Jsme přímým zastoupením ONSYSTEM pro ČR, ceny pro průmysl jsou dostupné i Vám!
ONSYSTEM Pěnový lešticí kotouč modrý spider 140/20 mm (tvrdý)

Technologický náskok

Materiály ONSYSTEM využívají nejnovější suroviny pro dosažení nejlepšího výsledku v krátkém čase!
ONSYSTEM Pěnový lešticí kotouč modrý spider 140/20 mm (tvrdý)

Řešení pro každou aplikaci

Máme řešení pro nejnáročnější průmyslové projekty i pro nejmenšího zákazníka!

Jste průmyslový zákazník? Kontaktujte nás!

Potřebujete komplexní řešení v oblasti leštění lakovaných povrchů, zápasíte s výzvami, hologramy, matným povrchem a nebo leštění "jen" trvá moc dlouho a je komplikované? Ozvěte se nám, rádi Vás seznámíme s materiály ONSYSTEM, otestujeme nejvhodnější kombinaci produktů a zrychlíme a zkvalitníme proces leštění přímo u Vás ve výrobě!

Naše reference

Mezi zákazníky ONSYSTEM patří Audi, Daimler, Ford, Opel, Porsche, Toyota, Volkswagen, Volvo, Magna, Stellantis, Rehau a další. Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům, pro které je na otázku leštění jen jedna odpověď - ONSYSTEM!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: