ONSYSTEM lešticí pasta 2.02 Mediumcut (one-step) 0,5Kg

Kód: B02020500
Neohodnoceno
Značka: ONSYSTEM
690 Kč 834,90 Kč včetně DPH
Skladem

 High-tech jednokroková pasta na rotační i excentrickou leštičku. Vynikající výkon i lesk bez hologramů a matného povrchu. Praktické 0,5 kg balení na vyzkoušení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ONSYSTEM 2.02 jednokroková lešticí pasta

Tato pasta vychází z mnohaletých zkušeností a vývoje high-tech lešticích past ONSYSTEM, posledních dostupných materiálových technologií a optimalizací. Cílem vývoje bylo přinést produkt, který netrpí častými neduhy jednokrokových řešení. V této pastě tak konečně naleznete produkt s vynikajícím výkonem leštění který nezanechává mapy, nedoleštěná místa a je snadné jej používat. Ideálně pracuje jako jednokroková pasta s bordeaux kotoučky ONSYSTEM, lze ji ale kombinovat i s modrými kotoučky pro vyšší záběr a nebo naopak s oranžovým "honey" kotoučkem jako anti-hologramovou pastu.

Funguje skvěle na rotační leštičce s pěnovými i vlněnými kotouči ONSYSTEM i excentrické leštičce s pěnovými kotouči ONSYSTEM.

ONSYSTEM vyvinul nový kontrolní sprej používaný speciálně k odhalení vad leštění - už nikdy tak zákazníkovi nepředáte auto které by se Vám vrátilo na vady leštění, všechny uvidíte ještě na dílně a budete mít možnost je opravit před předáním auta zákazníkovi.

I s ONSYSTEM máte vždy volbu lešticí pasty, ve většině případů ale nebudete muset vybírat a vystačíte si s pastou ON 2.02 se špičkovými výsledky. V případě potřeby extrémního záběru můžete zvolit také pastu ON 1.01 a nebo pro extrémní lesk ON 3.03. Pro průmyslové použití a nebo použití v detailingu nás kontaktujte.

Výhody používání produktů ONSYSTEM

ONSYSTEM lešticí pasta 2.02 Mediumcut 0,5Kg

Nákup přímo od výrobce - nejlepší ceny i pro Vás

Jsme přímým zastoupením ONSYSTEM pro ČR, ceny pro průmysl jsou dostupné i Vám!
ONSYSTEM lešticí pasta 2.02 Mediumcut 0,5Kg

Technologický náskok

Materiály ONSYSTEM využívají nejnovější suroviny pro dosažení nejlepšího výsledku v krátkém čase!
ONSYSTEM lešticí pasta 2.02 Mediumcut 0,5Kg

Řešení pro každou aplikaci

Máme řešení pro nejnáročnější průmyslové projekty i pro nejmenšího zákazníka!

Jste průmyslový zákazník? Kontaktujte nás!

Potřebujete komplexní řešení v oblasti leštění lakovaných povrchů, zápasíte s výzvami, hologramy, matným povrchem a nebo leštění "jen" trvá moc dlouho a je komplikované? Ozvěte se nám, rádi Vás seznámíme s materiály ONSYSTEM, otestujeme nejvhodnější kombinaci produktů a zrychlíme a zkvalitníme proces leštění přímo u Vás ve výrobě!

Naše reference

Mezi zákazníky ONSYSTEM patří Audi, Daimler, Ford, Opel, Porsche, Toyota, Volkswagen, Volvo, Magna, Stellantis, Rehau a další. Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům, pro které je na otázku leštění jen jedna odpověď - ONSYSTEM!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: