ONSYSTEM lešticí pasta 1.01 Heavycut 1Kg

Kód: B01011000
Neohodnoceno
Značka: ONSYSTEM
1 090 Kč 1 318,90 Kč včetně DPH
Skladem

Extrémně účinná lešticí pasta pro rotační i excentrickou leštičku, neuvěřitelný záběr a vynikající lesk. Určena pro pěnové i vlněné kotouče.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ONSYSTEM 1.01 vysoce výkonná brusná pasta

Tato pasta vychází z mnohaletých zkušeností a vývoje high-tech lešticích past ONSYSTEM, posledních dostupných materiálových technologií a optimalizací. Cílem vývoje této pasty bylo přinést vysoko výkonnou brusnou pastu s maximálním dosažitelným leskem již při prvním kroku a to se povedlo skvěle! Hravě si poradí i s brusným papírem P1500 po broušení smítek, silně zoxidovaným starým lakem v případě detailingu a nebo velmi tvrdými laky v průmyslu. U spousty aplikací Vás nadchne finální lesk již po jejím použití, v případě potřeby je vždy možné konečný lesk doladit pastou ON 2.02 (jednokroková) a nebo anti-hologramovou pastou ON 3.03. Maximální záběr a žádná věda - to je ONSYSTEM a 1.01!

Funguje skvěle na rotační leštičce s pěnovými i vlněnými kotouči ONSYSTEM i excentrické leštičce s pěnovými kotouči ONSYSTEM.

ONSYSTEM vyvinul nový kontrolní sprej používaný speciálně k odhalení vad leštění - už nikdy tak zákazníkovi nepředáte auto které by se Vám vrátilo na vady leštění, všechny uvidíte ještě na dílně a budete mít možnost je opravit před předáním auta zákazníkovi.

I s ONSYSTEM máte vždy volbu lešticí pasty - pokud budete chtít jednokrokové řešení, je tu ON 2.02 a bordeaux kotouček, pro anti-hologram použití a extrémní konečný lesk máme ON 3.03. Pro průmyslové použití a nebo použití v detailingu nás kontaktujte.

ONSYSTEM technic

ONSYSTEM je výrobcem profesionálních lešticích past, kotoučků, utěrek a brusiv s přímou vazbou na výrobce automobilů, pro které řeší komplexní dodávku procesu leštění od A-Z s vlastním vývojem. Díky inovativnímu vývoji těchto materiálů dosahují produkty ONSYSTEM výjimečných výsledků a jsou schopny řešit požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Využití nejmodernějších technologií při výrobě dává náskok značce ONSYSTEM před zavedenými značkami v rychlosti i kvalitě výsledného povrchu.

Díky zastoupení značky ONSYSTEM pro ČR máme možnost nabídnout tuto unikátní značku za velmi výhodných podmínek napřímo i Vám!

Materiály Vás osloví nejen nekompromisním výkonem, ale i skvělou cenou s možností on-line nákupu přímo od dovozce!

ONSYSTEM lešticí pasta 1.01 Heavycut 1Kg

Výhody používání produktů ONSYSTEM

ONSYSTEM lešticí pasta 1.01 Heavycut 1Kg

Nákup přímo od výrobce - nejlepší ceny i pro Vás

Jsme přímým zastoupením ONSYSTEM pro ČR, ceny pro průmysl jsou dostupné i Vám!
ONSYSTEM lešticí pasta 1.01 Heavycut 1Kg

Technologický náskok

Materiály ONSYSTEM využívají nejnovější suroviny pro dosažení nejlepšího výsledku v krátkém čase!
ONSYSTEM lešticí pasta 1.01 Heavycut 1Kg

Řešení pro každou aplikaci

Máme řešení pro nejnáročnější průmyslové projekty i pro nejmenšího zákazníka!

Jste průmyslový zákazník? Kontaktujte nás!

Potřebujete komplexní řešení v oblasti leštění lakovaných povrchů, zápasíte s výzvami, hologramy, matným povrchem a nebo leštění "jen" trvá moc dlouho a je komplikované? Ozvěte se nám, rádi Vás seznámíme s materiály ONSYSTEM, otestujeme nejvhodnější kombinaci produktů a zrychlíme a zkvalitníme proces leštění přímo u Vás ve výrobě!

Naše reference

Mezi zákazníky ONSYSTEM patří Audi, Daimler, Ford, Opel, Porsche, Toyota, Volkswagen, Volvo, Magna, Stellantis, Rehau a další. Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům, pro které je na otázku leštění jen jedna odpověď - ONSYSTEM!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: