ONSYSTEM profi lešticí utěrka žlutá 40x40cm 300g/m2

Kód: D14326202
Neohodnoceno
Značka: ONSYSTEM
79 Kč 95,59 Kč včetně DPH
Do týdne

Detailní informace

Detailní popis produktu

Extrémně výkonná mikrovláknová utěrka na leštění

Stejně jako jsou velké rozdíly mezi lešticími pastami, záleží i na výběru vhodné mikrovláknové utěrky. Většina utěrek nabízených a používaných k tomuto účelu není pro toto použití ani určena a rozhodně nestačí jen absence švu a cedulky na okraji , což by měl být základ u jakékoliv utěrky kterou vezmete do ruky na leštění.

Tato utěrka je vyrobena z mikrovlákna speciálně vyvinutého právě pro účely leštění a nejen v průmyslu se osvědčuje k nebývale účinnému odstranění zbytků lešticích past, popř. vosků. Tam kde s běžnou utěrkou potřebujete vícero pohybů k vyčištění povrchu Vám s touto utěrkou stačí dva pohyby a díl máte čistý ke kontrole.

Utěrka se hodí nejen k setření zbytků lešticích past ONSYSTEM, ale také k finálnímu kroku leštění, což je kontrola pomocí čisticího kontrolního spreje EOL, který setře zbytky leštěnky a ukáže povrch čistý tak, jak by ho zákazník uviděl po několika dnech - případná nedoleštěná místa a hologramy se tak objeví hned a nehrozí, že by se Vám nespokojený zákazník vrátil.

Pro větší odběry nás neváhejte kontaktovat pro zaslání cenové nabídky.

ONSYSTEM technic

ONSYSTEM je výrobcem profesionálních lešticích past, kotoučků, utěrek a brusiv s přímou vazbou na výrobce automobilů, pro které řeší komplexní dodávku procesu leštění od A-Z s vlastním vývojem. Díky inovativnímu vývoji těchto materiálů dosahují produkty ONSYSTEM výjimečných výsledků a jsou schopny řešit požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Využití nejmodernějších technologií při výrobě dává náskok značce ONSYSTEM před zavedenými značkami v rychlosti i kvalitě výsledného povrchu.

Díky zastoupení značky ONSYSTEM pro ČR máme možnost nabídnout tuto unikátní značku za velmi výhodných podmínek napřímo i Vám!

Materiály Vás osloví nejen nekompromisním výkonem, ale i skvělou cenou s možností on-line nákupu přímo od dovozce!

ONSYSTEM profi lešticí utěrka modrá 40x40cm 300g/m2

Výhody používání produktů ONSYSTEM

ONSYSTEM profi lešticí utěrka modrá 40x40cm 300g/m2

Nákup přímo od výrobce - nejlepší ceny i pro Vás

Jsme přímým zastoupením ONSYSTEM pro ČR, ceny pro průmysl jsou dostupné i Vám!
ONSYSTEM profi lešticí utěrka modrá 40x40cm 300g/m2

Technologický náskok

Materiály ONSYSTEM využívají nejnovější suroviny pro dosažení nejlepšího výsledku v krátkém čase!
ONSYSTEM profi lešticí utěrka modrá 40x40cm 300g/m2

Řešení pro každou aplikaci

Máme řešení pro nejnáročnější průmyslové projekty i pro nejmenšího zákazníka!

Jste průmyslový zákazník? Kontaktujte nás!

Potřebujete komplexní řešení v oblasti leštění lakovaných povrchů, zápasíte s výzvami, hologramy, matným povrchem a nebo leštění "jen" trvá moc dlouho a je komplikované? Ozvěte se nám, rádi Vás seznámíme s materiály ONSYSTEM, otestujeme nejvhodnější kombinaci produktů a zrychlíme a zkvalitníme proces leštění přímo u Vás ve výrobě!

Naše reference

Mezi zákazníky ONSYSTEM patří Audi, Daimler, Ford, Opel, Porsche, Toyota, Volkswagen, Volvo, Magna, Stellantis, Rehau a další. Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům, pro které je na otázku leštění jen jedna odpověď - ONSYSTEM!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: