ONSYSTEM Pěnový lešticí kotouč oranžový spider 140/25mm (měkký)

Kód: A01720140
Neohodnoceno
Značka: ONSYSTEM
299 Kč 361,79 Kč včetně DPH
Skladem

 Fantastický dokončovací kotouč pro excentrické i rotační leštičky. Má velice dobrý záběr a přitom špičkový lesk a velice dlouhou životnost, jde také snadno vyprat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ONSYSTEM pěnový lešticí kotouč oranžový 135mm (měkký)

Ke špičkovým pastám které slaví úspěch v průmyslu, autolakovnách i v detailingu samozřejmě patří kvalitní lešticí kotoučky. Od běžných kotoučů se liší pěnou vyvinutou firmou ONSYSTEM speciálně pro dlouhou životnost a vysoký výkon, což jsou v průmyslu nezbytné a velice přísně hodnocené parametry. Lešticí kotoučky fungují skvěle na rotační i excentrické leštičce. Povrch je nařezán do kříže, čímž je zajištěno chlazení a lepší absorbce pasty.

Oranžová pěna je určena především k finálovému leštění s pastou ON 3.03, což tvoří ideální kombinaci pro rychlé a spolehlivé doleštění bez tvorby hologramů a mlhy i na velice problematickém laku s rotační i excentrickou leštičkou.

ONSYSTEM vyvinul nový kontrolní sprej používaný speciálně k odhalení vad leštění - už nikdy tak zákazníkovi nepředáte auto které by se Vám vrátilo na vady leštění, všechny uvidíte ještě na dílně a budete mít možnost je opravit před předáním auta zákazníkovi.

ONSYSTEM technic

ONSYSTEM je výrobcem profesionálních lešticích past, kotoučků, utěrek a brusiv s přímou vazbou na výrobce automobilů, pro které řeší komplexní dodávku procesu leštění od A-Z s vlastním vývojem. Díky inovativnímu vývoji těchto materiálů dosahují produkty ONSYSTEM výjimečných výsledků a jsou schopny řešit požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Využití nejmodernějších technologií při výrobě dává náskok značce ONSYSTEM před zavedenými značkami v rychlosti i kvalitě výsledného povrchu.

Díky zastoupení značky ONSYSTEM pro ČR máme možnost nabídnout tuto unikátní značku za velmi výhodných podmínek napřímo i Vám!

Materiály Vás osloví nejen nekompromisním výkonem, ale i skvělou cenou s možností on-line nákupu přímo od dovozce!

ONSYSTEM Pěnový lešticí kotouč oranžový spider 135mm

Výhody používání produktů ONSYSTEM

ONSYSTEM Pěnový lešticí kotouč oranžový spider 135mm

Nákup přímo od výrobce - nejlepší ceny i pro Vás

Jsme přímým zastoupením ONSYSTEM pro ČR, ceny pro průmysl jsou dostupné i Vám!
ONSYSTEM Pěnový lešticí kotouč oranžový spider 135mm

Technologický náskok

Materiály ONSYSTEM využívají nejnovější suroviny pro dosažení nejlepšího výsledku v krátkém čase!
ONSYSTEM Pěnový lešticí kotouč oranžový spider 135mm

Řešení pro každou aplikaci

Máme řešení pro nejnáročnější průmyslové projekty i pro nejmenšího zákazníka!

Jste průmyslový zákazník? Kontaktujte nás!

Potřebujete komplexní řešení v oblasti leštění lakovaných povrchů, zápasíte s výzvami, hologramy, matným povrchem a nebo leštění "jen" trvá moc dlouho a je komplikované? Ozvěte se nám, rádi Vás seznámíme s materiály ONSYSTEM, otestujeme nejvhodnější kombinaci produktů a zrychlíme a zkvalitníme proces leštění přímo u Vás ve výrobě!

Naše reference

Mezi zákazníky ONSYSTEM patří Audi, Daimler, Ford, Opel, Porsche, Toyota, Volkswagen, Volvo, Magna, Stellantis, Rehau a další. Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům, pro které je na otázku leštění jen jedna odpověď - ONSYSTEM!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: