EKOPACK 40 - lis na papír (bez kontejneru)

Kód: EKOPACK40
Neohodnoceno
Značka: XYZ
98 000 Kč 118 580 Kč včetně DPH
Na objednávku
Můžeme doručit do:
22.7.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mobilní kontejner 26 000 CZK bez DPH - příplatek za el. 230V je 15 000 CZK bez DPH

Dopravu si platí kupujíci !

Paketovací lisy typu EKOPACK jsou výrobky vyhovující i těm nejnáročnějším požadavkům našich zákazníků s důrazem na dlouhou životnost a spolehlivost. Použitím více kontejnerů nebo postupným zpracováním různých materiálů můžete odpad efektivně třídit. Šetříte tak skladové prostory, čas i peníze. Lisy mají dlouhou životnost, vysokou spolehlivost, jejich provoz je ekologicky nezávadný a obsluha velmi jednoduchá. Paketovací lisy EKOPACK výrazně přispívají k ochraně životního prostředí, šetří skladové prostory, čas a peníze při ekologicky nezávadném provozu, když z velkého množství rozličného odpadového materiálu získáte pomocí lisů EKOPACK uspořádané suroviny zmenšené až na jednu dvacetinu objemu. Manipulace se slisovaným odpadovým materiálem je jednoduchá a pohodlná. Paketovací lisy EKOPACK  jsou určené pro obchodní domy, restaurace, sběrná centra, výkupy druhotných surovin, supermarkety, sklady, malé - střední i velké podniky.

Lis s možností modulového rozšíření

Lisy jsou koncipované s možností  modulového rozšíření počtu lisovacích komor při jedné lisovací jednotce, čímž se  zvyšuje kapacita lisů při min. pořizovacích nákladech a zjednoduší se separace lisovaného materiálu.Paketovací lisy sestávají ze dvou hlavních částí – z lisovacího mechanik s elektronickou regulací maximální lisovací síly, což zaručuje vysokou spolehlivost při dosažení vysokého tlaku. Druhou část tvoří výměnný mobilní kontejner, který umožňuje třídění odpadového materiálu a zároveň zajišťuje velmi jednoduchou manipulaci s lisovaným odpadem před i po lisovaní. Takhle řešené zpracování odpadu výrazně snižuje náklady na skladování a pak i na jeho likvidací.
 
Je to elektromechanický lis, velmi vhodný pro obchodní domy, restaurace, výkupny druhotních surovin, malé odchody i supermarkety, malé a střední podniky, nemocnice, banky, administrativní budovy a pro zákazníky, kteří vyžadují jednoduchou obsluhu, malé rozměry, elegantní design a velkou účinnost.
 
K dispozici na dotaz také úprava na 230V, mobilní vozíky atd. - informujte se u nás! Součástí základní ceny lisu není mobilní vozík (kontejner) - dokupte níže potřebný počet dle potřeby.

Lis na papír EKOPACK 4 - technická specifikace

EKOPACK 40

Vnější rozměry (DxŠxV)

815x550x1800 mm

Rozměry paketu    (DxŠxV)

620 x 400 x (300–700) mm

Hmotnost paketu

Max. 80 kg

Max. lisovací sila

4 t ±5%

Měrný lisovací tlak

max. 165 kPa

Pohonná jednotka el.motor

1,1 kW / 3 x380 V /50 Hz

Elektrické krytí

IP 54

Rychlost lisování (čas syklu)

3 (m/min)

 Hmotnost stroje s lisovacím kontejnerem

290 kg

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: