ONSYSTEM EOL kontrolní sprej na leštění 10L

Kód: C07030000
Neohodnoceno
Značka: ONSYSTEM
3 990 Kč 4 827,90 Kč včetně DPH
Skladem

 100% jistota v kontrole hologramů a nedoleštění. Bez kompromisu smyje zbytky lešticí pasty a ukáže skutečný stav laku po zaleštění!

Detailní informace

Detailní popis produktu

EOL kontrolní sprej na leštění

Práce profesionála se vyznačuje mimo jiné tím, že nedělá chyby které by mu nosil zákazník zpět a svou práci nemusí opravovat, což mimo jiné znamená práci kterou Vám nikdo nezaplatí. Přesně k tomu slouží ONSYSTEM EOL kontrolní sprej - se 100% jistotou ukáže pravý stav leštěného povrchu tím, že odstraní veškeré zbytky lešticích past a nebo vosků. Pokud nebyl proces leštění dokonalý, na lešticí kotouč se dostaly nečistoty a nebo leštily ruce nováčka, okamžitě vidíte skryté hologramy, nedoleštěné okraje a nebo zamlženou plochu, což lze snadno odstranit před tím než auto vyjede z dílny, projede myčkou a nebo stráví den na slunci a zákazník Vám ho doveze nazpět.

Produkt naneste neředěný v dostatečném množství na lakovaný povrch pomocí rozprašovače a setřete kvalitní mikrovláknovou utěrkou určenou k leštění. Ideálně používejte jednu utěrku jen k tomuto účelu a udržujte ji v maximální čistotě.

Pokud dodržíte uvedený postup, již nikdy se Vám nevrátí auto s vadami které jste při jeho předání neviděli!

Produkt je dostupný také v 10L balení, v případě zájmu nás kontaktujte.

ONSYSTEM technic

ONSYSTEM je výrobcem profesionálních lešticích past, kotoučků, utěrek a brusiv s přímou vazbou na výrobce automobilů, pro které řeší komplexní dodávku procesu leštění od A-Z s vlastním vývojem. Díky inovativnímu vývoji těchto materiálů dosahují produkty ONSYSTEM výjimečných výsledků a jsou schopny řešit požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Využití nejmodernějších technologií při výrobě dává náskok značce ONSYSTEM před zavedenými značkami v rychlosti i kvalitě výsledného povrchu.

Díky zastoupení značky ONSYSTEM pro ČR máme možnost nabídnout tuto unikátní značku za velmi výhodných podmínek napřímo i Vám!

Materiály Vás osloví nejen nekompromisním výkonem, ale i skvělou cenou s možností on-line nákupu přímo od dovozce!

ONSYSTEM EOL kontrolní sprej na leštění 10L

Výhody používání produktů ONSYSTEM

ONSYSTEM EOL kontrolní sprej na leštění 10L

Nákup přímo od výrobce - nejlepší ceny i pro Vás

Jsme přímým zastoupením ONSYSTEM pro ČR, ceny pro průmysl jsou dostupné i Vám!
ONSYSTEM EOL kontrolní sprej na leštění 10L

Technologický náskok

Materiály ONSYSTEM využívají nejnovější suroviny pro dosažení nejlepšího výsledku v krátkém čase!
ONSYSTEM EOL kontrolní sprej na leštění 10L

Řešení pro každou aplikaci

Máme řešení pro nejnáročnější průmyslové projekty i pro nejmenšího zákazníka!

Jste průmyslový zákazník? Kontaktujte nás!

Potřebujete komplexní řešení v oblasti leštění lakovaných povrchů, zápasíte s výzvami, hologramy, matným povrchem a nebo leštění "jen" trvá moc dlouho a je komplikované? Ozvěte se nám, rádi Vás seznámíme s materiály ONSYSTEM, otestujeme nejvhodnější kombinaci produktů a zrychlíme a zkvalitníme proces leštění přímo u Vás ve výrobě!

Naše reference

Mezi zákazníky ONSYSTEM patří Audi, Daimler, Ford, Opel, Porsche, Toyota, Volkswagen, Volvo, Magna, Stellantis, Rehau a další. Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům, pro které je na otázku leštění jen jedna odpověď - ONSYSTEM!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: