EKOSACK 40 - lis s uchycením pytlů

Kód: EKOSACK40
Neohodnoceno
Značka: XYZ
60 515 Kč 73 223,15 Kč včetně DPH
Do 14 dnů

Detailní informace

Detailní popis produktu

·      EKOSACK Je lis stejné konstrukce jako lis EKOPACK 40, je však vybaven zařízením pro uchycení plastových pytlů, což umožňuje snadnější lisování drobného, mokrého, nebo zapáchajícího materiálu.

Paketovací lisy typu EKOSACK jsou výrobky vyhovující i těm nejnáročnějším požadavkům našich zákazníků s důrazem na dlouhou životnost a spolehlivost. Použitím více kontejnerů nebo postupným zpracováním různých materiálů můžete odpad efektivně třídit. Šetříte tak skladové prostory, čas i peníze. Lisy mají dlouhou životnost, vysokou spolehlivost, jejich provoz je ekologicky nezávadný a obsluha velmi jednoduchá. Paketovací lisy EKOSACK výrazně přispívají k ochraně životního prostředí, šetří skladové prostory, čas a peníze při ekologicky nezávadném provozu, když z velkého množství rozličného odpadového materiálu získáte pomocí lisů EKOSACK uspořádané suroviny zmenšené až na jednu dvacetinu objemu. Manipulace se slisovaným odpadovým materiálem je jednoduchá a pohodlná. Paketovací lisy EKOSACK  jsou určené pro obchodní domy, restaurace, sběrná centra, výkupy druhotných surovin, supermarkety, sklady, malé - střední i velké podniky.

Lisy jsou koncipované s možností  modulového rozšíření počtu lisovacích komor při jedné lisovací jednotce, čímž se  zvyšuje kapacita lisů při min. pořizovacích nákladech a zjednoduší se separace lisovaného materiálu.Paketovací lisy sestávají ze dvou hlavních částí – z lisovacího mechanik s elektronickou regulací maximální lisovací síly, což zaručuje vysokou spolehlivost při dosažení vysokého tlaku. Druhou část tvoří výměnný mobilní kontejner, který umožňuje třídění odpadového materiálu a zároveň zajišťuje velmi jednoduchou manipulaci s lisovaným odpadem před i po lisovaní. Takhle řešené zpracování odpadu výrazně snižuje náklady na skladování a pak i na jeho likvidací.
 
Je to elektromechanický lis, velmi vhodný pro obchodní domy, restaurace, výkupny druhotních surovin, malé odchody i supermarkety, malé a střední podniky, nemocnice, banky, administrativní budovy a pro zákazníky, kteří vyžadují jednoduchou obsluhu, malé rozměry, elegantní design a velkou účinnost.
 
K dispozici na dotaz také úprava na 230V, mobilní vozíky atd. - informujte se u nás!
 

EKOSACK 40

Vnější rozměry (DxŠxV)

815x550x1800 mm

Rozměry paketu    (DxŠxV)

620 x 400 x (300–700) mm

Hmotnost paketu

Max. 80 kg

Max. lisovací sila

4 t ±5%

Měrný lisovací tlak

max. 165 kPa

Pohonná jednotka el.motor

1,1 kW / 3 x380 V /50 Hz

Elektrické krytí

IP 54

Rychlost lisování (čas syklu)

3 (m/min)

 Hmotnost stroje s lisovacím kontejnerem

290 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: