EKOPACK 50 - hydraulický lis na papír (bez kontejneru)

Kód: EKOPACK50
Neohodnoceno
Značka: XYZ
113 000 Kč 136 730 Kč včetně DPH
Na objednávku
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mobilní kontejner 26 000 CZK bez DPH

Dopravu si platí kupujíci !

Poloautomatický hydraulický paketovací lis s výsuvným mobilním kontejnerem s přítlační silou 5 tun. Ekopack 50 je určen pro provozy s denní potřebou zpracování odpadu do 1,5 tony. Např. obchodní domy, výkupny druhotních surovin, malé obchody, supermarkety, restauracemalé a střední podniky, nemocnice, banky, administrativní budovy

Paketovací lis na papír Ekopack

Paketovací lisy typu EKOPACK jsou výrobky vyhovující i těm nejnáročnějším požadavkům našich zákazníků s důrazem na dlouhou životnost a spolehlivost. Jsou vhodné pro zpracování sběrového papíru, kartonů, plastů, plastových lahví, fólií, různých druhů obalů, textilu, plechovek apod. Použitím více kontejnerů nebo postupným zpracováním různých materiálů můžete odpad efektivně třídit. Šetříte tak skladové prostory, čas i peníze. Lisy mají dlouhou životnost, vysokou spolehlivost, jejich provoz je ekologicky nezávadný a obsluha velmi jednoduchá. Paketovací lisy EKOPACK výrazně přispívají k ochraně životního prostředí, šetří skladové prostory, čas a peníze při ekologicky nezávadném provozu, když z velkého množství rozličného odpadového materiálu získáte pomocí lisů EKOPACK uspořádané suroviny zmenšené až na jednu dvacetinu objemu. Manipulace se slisovaným odpadovým materiálem provázaným vázací páskou je jednoduchá a pohodlná.

Lisy jsou koncipované s možností modulového rozšíření počtu lisovacích komor při jedné lisovací jednotce, čímž se zvyšuje kapacita lisů při min. pořizovacích nákladech a zjednoduší se separace lisovaného materiálu.Paketovací lisy sestávají ze dvou hlavních částí – z hydraulické jednotky s elektronickou regulací maximální lisovací síly, což zaručuje vysokou spolehlivost při dosažení vysokého tlaku. Druhou část tvoří výměnný mobilní kontejner, který umožňuje třídění odpadového materiálu a zároveň zajišťuje velmi jednoduchou manipulaci s lisovaným odpadem před i po lisovaní. Takhle řešené zpracování odpadu výrazně snižuje náklady na skladování a pak i na jeho likvidací.
  
Uvedená cena je za lisovací zařízení, k lisu je potřeba zakoupit minimálně 1 kontejner (viz doplňkové zboží níže).
 
K dispozici na dotaz také úprava na 230V, mobilní vozíky atd. - informujte se u nás!

EKOPACK 50 - technická specifikace

 

EKOPACK 50

Vnější rozměry (DxŠxV)

855x680x1950 mm

Rozměry paketu    (DxŠxV)

600 x 400 x (300–700) mm

Hmotnost paketu

Max. 80 kg

Max. lisovací sila

5 t ± 5 %

Měrný lisovací tlak

2,1 kg/cm2

Pohonná jednotka el.motor

1,5 kW / 3 x380 V /50 Hz

Elektrické krytí

IP 54

 Pohon lisu !!! HYDRAULICKÝ !!!

Rychlost lisování (čas syklu)

25s

 Hmotnost stroje s lisovacím kontejnerem

310 kg

 
 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: