EKOPACK 50 - hydraulický lis na papír

Kód: EKOPACK50
Neohodnoceno
Značka: XYZ
106 000 Kč 128 260 Kč včetně DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu


EKOPACK 50

 ·         Je poloautomatický hydraulický paketovací lis s výsuvným  mobilním kontejnerem s přítlační silou 5 tun. Ekopack 50  je určen pro provozy s denní potřebou zpracování odpadu do 1,5 tony. Např. obchodní domy, výkupny druhotních surovin, malé odchody, supermarkety, restaurace,  malé a střední podniky, nemocnice, banky, administrativní budovy. 

 

Paketovací lisy typu EKOPACK jsou výrobky vyhovující i těm nejnáročnějším požadavkům našich zákazníků s důrazem na dlouhou životnost a spolehlivost. Jsou vhodné pro zpracování sběrového papíru, kartonů, plastů, plastových lahví, fólií, různých druhů obalů, textilu, plechovek a pod. Použitím více kontejnerů nebo postupným zpracováním různých materiálů můžete odpad efektivně třídit. Šetříte tak skladové prostory, čas i peníze. Lisy mají dlouhou životnost, vysokou spolehlivost, jejich provoz je ekologicky nezávadný a obsluha velmi jednoduchá. Paketovací lisy EKOPACK výrazně přispívají k ochraně životního prostředí, šetří skladové prostory, čas a peníze při ekologicky nezávadném provozu, když z velkého množství rozličného odpadového materiálu získáte pomocí lisů EKOPACK uspořádané suroviny zmenšené až na jednu dvacetinu objemu. Manipulace se slisovaným odpadovým materiálem provázaným vázací páskou je jednoduchá a pohodlná. Paketovací lisy EKOPACK  jsou určené pro obchodní domy, restaurace, sběrná centra, výkupy druhotných surovin, supermarkety, sklady, malé - střední i velké podniky.

Lisy jsou koncipované s možností  modulového rozšíření počtu lisovacích komor při jedné lisovací jednotce, čímž se  zvyšuje kapacita lisů při min. pořizovacích nákladech a zjednoduší se separace lisovaného materiálu.Paketovací lisy sestávají ze dvou hlavních částí – z hydraulické jednotky s elektronickou regulací maximální lisovací síly, což zaručuje vysokou spolehlivost při dosažení vysokého tlaku. Druhou část tvoří výměnný mobilní kontejner, který umožňuje třídění odpadového materiálu a zároveň zajišťuje velmi jednoduchou manipulaci s lisovaným odpadem před i po lisovaní. Takhle řešené zpracování odpadu výrazně snižuje náklady na skladování a pak i na jeho likvidací.
 
Je to hydraulický lis, velmi vhodný pro obchodní domy, restaurace, výkupny druhotních surovin, malé odchody i supermarkety, malé a střední podniky, nemocnice, banky, administrativní budovy a pro zákazníky, kteří vyžadují jednoduchou obsluhu, malé rozměry, elegantní design a velkou účinnost.
 
Uvedená cena je za lisovací zařízení, k lisu je potřeba zakoupit minimálně 1 kontejner (viz doplňkové zboží níže).
 
K dispozici na dotaz také úprava na 230V, mobilní vozíky atd. - informujte se u nás!
 

EKOPACK 50

Vnější rozměry (DxŠxV)

855x680x1950 mm

Rozměry paketu    (DxŠxV)

600 x 400 x (300–700) mm

Hmotnost paketu

Max. 80 kg

Max. lisovací sila

5 t ± 5 %

Měrný lisovací tlak

2,1 kg/cm2

Pohonná jednotka el.motor

1,5 kW / 3 x380 V /50 Hz

Elektrické krytí

IP 54

 Pohon lisu !!! HYDRAULICKÝ !!!

Rychlost lisování (čas syklu)

25s

 Hmotnost stroje s lisovacím kontejnerem

310 kg

 
 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: