CS Nano Karnaubský vosk 1l

Kód: CS151945
Výprodej
Neohodnoceno
Značka: CarSystem
290 Kč 350,90 Kč včetně DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nano Karnaubský vosk je leštěnka s vysokým leskem s nanotechnologiemi pro dlouhotrvající ochranu voskem. Vytváří hluboký lesk s  mokrým efektem, v  kombinaci s  delší dobou skladovatelnosti než tradiční leštěnky. Minimálně se usazuje na plastech a gumě. Nano Karnaubský vosk má jedinečnou recepturu na vodní bázi a neobsahuje aromatická rozpouštědla. 

 

Přichází nová řada leštění CarSystem určeného speciálně pro čerstvý lak, na kterou jsme dlouho čekali. Nová není jenom obalem ale od prvopočátku se jedná o nové složení odpovídající konstrukci moderních laků poslední doby k zajištění špičkového výsledku opravovaných dílů během leštícího procesu. Spolu s lešticími produkty jsou dodávány kotouče speciálně vyvinuté pro tento systém. Zejména z důvodu optimálního výkonu obou lešticích produktů doporučujeme používat společně, tato kombinace poskytuje i mnoho dalších výhod které krátce shrneme zde:

1) Systém je speciálně vyvinut pro leštění čerstvého laku

Čerstvý lak je specifický svým charakteristickým chováním oproti plně vyzrálému laku, často je potřeba leštit čerstvý lak nedlouho či ihned po zchlazení a dokončit zakázku v čase požadovaném zákazníkem bez ohrožení kvality. Tento systém není opatřen nálepkou "vyhovuje" ale "JE PRO ČERSTVÝ LAK URČEN" - můžete tedy očekávat nejlepší možné výsledky, zejména u čerstvého laku včetně rozstřiků! Produkty jsou dodávány s podložkami C-10 a C-30 - podložka C-10 s pastou Strong díky své laserem nařezané struktuře mnohem méně zahřívá lak, rychle odstraňuje stopy po broušení, nedovoluje produktu zasychání a jeho přebytek udržuje ve struktuře kotouče. Podložka C-30 je určena k permanentnímu odstranění hologramů na čerstvém laku, zejména u tmavých a černých odstínů.

2) Zdraví a životnímu prostředí šetrné složení

Oproti "zelené a žluté" konkurenci je lešticí systém založen na vodou ředitelné bázi bez nebezpečných chemických látek ohrožujících především zdraví ale také životní prostředí. Přípravky CarSystem nevyžadují používání respirátorů či rukavic, které sice většina uživatelů nepoužívá ale vzhledem k nebezpečnosti produktů je výrobce 3M doporučuje, stejně tak výrobky 3M jsou dle platné legislativy vzhledem k nebezpečnému složení označeny jako nebezpečné zdraví a životnímu prostředí, rovněž tak přeprava probíhá ve větším množství pod UN/ADR kódem jako nebezpečné zboží, letecká přeprava je dokonce zcela zakázána. Výrobky CarSystem obsahují pouze nezávadné komponenty na bázi vodou ředitelné emulze vysoce kvalitního oxidu hliníku - kromě výkonnosti tedy významně šetří vaše zdraví.

Zdroj: MSDS - bezpečnostní listy výrobků

3) Složení nenarušující strukturu laku

Zkuste na černém laku nechat posedět pár minut zeleného konkurenta, pak jej bez jakéhokoliv leštění pouze setřete. Ejhle - výše uvedené agresivní složení nejen že škodí zdraví a životnímu prostředí, škodí ale také čerstvému laku na kterém je zejména na černém podkladě viditelná skvrna od produktu. NE TAK S PRODUKTY C-10 a C-30 - složení je šetrné k vám i laku, čerstvý lak nijak nenaleptává a nenarušuje.

4) Permanentní odstranění stop po broušení a hologramů

Mnohé systémy právě v tomto bodu zásadně selhávají, CarSystem přináší funkční řešení díky odlišné konstrukci pasty i kotouče. Kotouč C-10 díky své laserem nařezané struktuře udržuje v mezerách přebytek produktu, struktura zároveň méně zahřívá lak. C-10 během leštění nezasychá a nepráší, což může být také často důvodem vad při leštění. Chladnější a čistý povrch je lepší - neměkne, nemůže dojít k obnovení škrábanců a zbytky produktu nevyrábějí mikroškrábance nové. 

Většina konkurenčních systémů používá k finálnímu leštění měkký kotouč a nevhodné složení pasty - dochází tak pouze k "rozmazání" hologramů a zaplnění mikroskopických defektů produktem který se vymyje a po čase jsou hologramy opět viditelné. S kotoučem C-30 hologramy skutečně odstraňujeme - brousíme vhodným složením extra jemné pasty bez vosků spolu s tvrdším sendvičovým kotoučem a permanentně tak odstraňujeme hologramy. Špičkové výsledky podává C-30 i na tmavých a černých problematických odstínech S TRVALÝM ÚČINKEM.

5) Leštění bez hran a čmouh

Po zeleném konkurentovi musíte vzít žlutého - zažitý standard. Ne tak s C-10 - pokud budete pracovat s doporučeným postupem broušení, zejména na jasných odstínech postačuje leštění s C-10 díky účinnému ale šetrnému leštění se strukturou kotouče C-10. U oprav na vozidlech černé barvy je C-30 sázkou na jistotu ale ani to není vždy nutné při skutečně správném postupu broušení.

6) Cena

To nejlepší na konec - výroby jsou cenově dostupnější než výrobky nejpoužívanější konkurence. Navíc kurz EUR poskytuje u výrobků CarSystem mnohem větší naději na zachování cenové úrovně než výrobky dovážené do ČR v přepočtu z USD, kde již několikrát během posledních dvou let došlo k nepříjemnému skokovému zdražení. Navíc kvality výrobku kromě samotné pořizovací ceny šetří čas při leštění, zamezují předělávkám, zvyšují komfort a jistotu práce a co je nejdůležitější - potěší vašeho zákazníka dlouhotrvajícím dokonalým vzhledem lakovaného dílu!

Zaváděcí balíček

Jsme toho názoru, že nejlepší obraz o výrobku musí ukázat praxe - pro vyzkoušení produktů nové lešticí řady CarSystem nás kontaktujte - máme připravenu zajímavou slevu na úvodní balíček produktů právě pro vás!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: