jednoduše chytrá volba pro lakovnu

7 DŮVODŮ PRO VOLBU SMART COATINGS

  1  
Chytrá volba

Zvolit si firmu s tradicí výroby více jak 50 let, vlastním vývojovým střediskem a laboratoří, používající nejmodernější technologie výroby a kvalitní suroviny se nedá nazvat jinak než chytrá a spolehlivá volba s perspektivou do budoucnosti!

  3  
Antikorozní ochrana

Již od úrovně zbroušeného plechu připraveného na lakování poskytují naše výrobky vynikající antikorozní ochranu. Reaktivní základ Wash Primer je vynikající volbou všude tam, kde potřebujete mít jistotu ale i klasický plnič 4:1 VOC Füller poskytuje ve své třídě nadstandardní antikorozní aditiva při každém použití.

  2  
Unikátní receptury

Protože výrobců surovin není na světě nekonečné množství, právě receptura dělá každý výrobek unikátním. V našem týmu máme zkušené odborníky maximálně využívající stávajících technologií a surovin, čímž vytvářejí pečlivě vyvážené produkty i celé portfolio značky pro široké spektrum aplikací s vynikajícími výsledky.

  4  
Vyváženost

Veškeré naše výrobky jsou dlouhodobě testovány před uvedením na trh pro různé klimatické podmínky, vodou ředitelné i konvenční laky ale i různé aplikace. Pomocí nabízených variant rychlostí tužidel a ředidel snadno upravíte většinu z našich výrobků na míru právě vašim požadavkům.

  5  
Vývoj nových produktů

Nespíme na vavřínech - náš tým i nadále pracuje na nových výrobcích využívajících poslední materiálové technologie z hlediska vylepšení zpracovatelnosti, antikorozní ochrany i vzhledu a i nadále tak držíme krok s předními výrobci lakovacích materiálů .

  7  
Cena

Mezi námi a výrobcem nejsou žádní prostředníci - díky tomu můžeme nabídnout atraktivní cenu za vysoce kvalitní výrobky s přímou podporou výrobce a jeho vývojové laboratoře včetně rychlých dodávek zboží.

  6  
VOC

Šetříme přírodu při výrobě, stejně tak při aplikaci našich materiálů - veškeré nabízené produkty jsou vyráběny pod přísnou kvalitativní kontrolou a splňují nejpřísnější požadavky na VOC limity bez vyjímky. Pečlivá kontrola vstupních surovin zajišťuje nejen vysoký standard našich výrobků ale i minimální dopad na životní prostředí již při výrobě.

Kontakt:

T: +420 608 355 600

E: info@smartcoatings.cz

© 2020 created by SC PROFESSIONAL s.r.o., Na Koželužně 614, 345 06 Kdyně (CZ) Tel.: +420 608 355 600