AUTOLIFT - naklápěcí zvedák 3000kg

Kód: ATLFT3000
Výprodej
Neohodnoceno
Značka: Autolift
24 900 Kč –12 % 21 900 Kč 26 499 Kč včetně DPH
Skladem
-nový typ zvedáku s nosností 3000kg -mobilní, lehký, snadno ovladatelný -zdvih až 600mm, možnost naklopení!

Detailní informace

Detailní popis produktu

!!! NOVÝ TYP ZVEDÁKU 3000kg !!!

Nejjednodušší a nejvhodnější sklopné a zdvedací zařízení na trhu! Řešení, když máte málo místa v dílně či se Vám nevyplatí klasický zvedák!
 
!!! NEDEFORMUJE PRAHY VOZU !!
 
Stabilita a kvalita pro profesionální použití. Jednoduché a inovační řešení!
 
Tento unikátní mobilní zvedák se sklopným efektem umožní zdvednout auto - jak zepředu tak zadní část vozu. Ulehčí pracovní zátěž pomocí dobrého přístupu během oprav a údržbářských prací.
 
Na rozdíl od hydraulického zvedáku je AUTOLIFT pojízdný a velice lehký. Je sklopný a nezávislý na místě použití a potřeby, je snadno transportovatelný!
Z toho důvodu se pohyblivý zvedák jednoduše dopravuje a uskladňuje jednou osobou, například vertikálně ke zdi, takže šetří spoustu potřebného místa na dílně!!!
 
            Zabere málo místa!!!
ZLOMEK CENY KLASICKÉHO ZVEDÁKU!!!
Mobilní mechanický zvedák s možností překlápění vozidla

Vozidlo se zvedá v místě těžiště pod prahovými nosníky.  Zvedák je čistě mechanický, pohání se jednoduše elektrickou ruční vrtačkou.  2 převodovky vyspělé konstrukce s pomocí trapézových šroubů uvnitř rámu zabezpečí rychlé zdvižení či opět spuštění vozidla dolů. Zvedák je možné použít na 99% všech vozidel kategorie osobní, pickup, off road, van, minibus. Zvedák je vhodný pro veškeré mechanické práce, karosářské a lakýrnické práce, předvádění a výstavu vozidel, mytí vozidel (neobsahuje žádnou hydrauliku ani elektroinstalaci), pneuservis.  Díky zdvižení v místě těžiště lze vozidlo lehce pouze rukou překlápět dle potřeby na přední či zadní kola.

Ližiny pod prahové nosníky jsou nastavitelné do šířky na potřebnou šířku vozidla. K výrobku se jako příslušenství dodávají také podložky pod prahy vozidla vhodné pro vozidla se zvláštním oplastováním prahů.

Výhodou zvedáku AUTOLift 3000 je naprostá mobilita a skladnost. Zařízení je velmi sympatických a kompaktních rozměrů. AUTOLift 3000 je možno uskladnit kdykoliv není potřebný a v tu chvíli nezabírá místo v dílně.  Možnost převozu i osobním vozidlem na potřebné místo.

V malé garáži je potřebný pouze cca 1,5 m boční odstup od vozidla pro vložení zvedáku pod vozidlo. Také není nutný vysoký strop v garáži, dílně na rozdíl od tradičního stacionárního 2 či 4 sloupového zvedáku.

Technická  data:

  • nosnost 3000 kg
  • rozměry 1635 x 1300 x 120 mm
  • hmotnost 43 kg
  • zdvih. 60 cm
  • rychlost zdvižení  25 sec.

Dostupné příslušenství k výrobku AUTOlift 3000

  1. mechanická klika pro obsluhu bez zdroje elektrické energie (vč. kloubu)
  2. ruční elektrická vrtačka 230V  1200W,
  3. nástavec do  vrtačky pro obsluhu zvedáku (4 hran) – sada 2 ks
  4. podložky pod prahy vozidla – sada 2 ks
  5. lišty pro nerovný povrch

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: